Bizi desteklemek.

Shell Eco-Marathon gibi tüm dünyanın takip ettiği yarışta ve Autoshow gibi teknoloji fuarlarında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışan takımımızın en büyük destekçisi hiç şüphesiz sponsorlarımızdır. Biz her ne kadar gecemizi gündüzümüze katıp çalışsak da, sponsorlarımızın desteği olmadığı sürece çalışmamızın hayata geçmesi imkânsızdır. Sayısız sponsoru olan Avrupa takımlarıyla başa çıkmamız da bir o kadar olanaksızdır. Takımımıza sunacağınız yardımlar, hem uluslararası arenada bizleri en mükemmeli yapmaya motive edecek, hem de diğer takımlarla olan rekabetimizde fazlasıyla güçlendirecektir.

Dünyayı hızla sürüklendiği enerji çıkmazından kurtarabilecek tek çözüm olan alternatif enerji kaynaklarını verimli olarak kullanmayı amaç edinen takımımız içerisinde geleceğin yaratıcı fikir adamları, mühendisleri olarak sürekli araştırıyor, tartışıyor, deniyor ve yeniliyoruz. Bu çabalarımızı yarışmalarda tescilliyor, başarıya koşuyoruz.

Takımımızı destekleyerek hem çevrenin korunmasına hem de bu alanda yapılan uluslararası çalışmalarda ülkemizin adının duyurulmasına katkıda bulunacaksınız. Bunların yanı sıra araçlarımızın katıldığı yarışlarda hem ülke çapında hem de yurt dışında şirketinizi temsil etme fırsatı elde edeceksiniz. Duyarlılığınıza ve çevre dostu bakış açınıza güveniyor, bu çabamıza desteğinizi bekliyoruz.